tlo
tlo

Biuro Turystyczne GDANKA TRAVEL

ul. Rzeczypospolitej 8

80-369 Gdańsk

kom.: +48 500 077 944

mail: gdanka@gdankatravel.pl

Biuro czynne pn - pt

w godzinach 9.00 - 16.00

w święta, soboty i niedziele:

biuro nieczynne

Z dumą i radością informujemy, że nasz katalog wycieczek szkolnych zdobył wyróżnienie w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS podczas Gdańskich Targów Turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością katalogu i skorzystania z nagrodzonych ofert.

TURYSTYKA KRAJOWA

Gdańsk i Województwo Pomorskie


Zapraszamy do odwiedzenia naszego Regionu i zapoznania się z jego bogactwem. Piękno przyrody, morze, plaże, malownicze wybrzeża, bursztyn, czyste powietrze, lasy, liczne jeziora Pojezierza Kaszubskiego i osiągnięcia cywilizacji, monumentalne zabytki, dobrze zachowane zamki, tętniące życiem miasta, wszystko to sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Zarówno turysta szukający malowniczych widoków i ciszy, jak i miłośnik historii, kultury, rozrywki.


Polska


Nawet jeśli wielokrotnie spędzimy swój urlop w kraju nie zobaczymy wszystkich jego atrakcji i wspaniałości. Polska ma ich wyjątkowo dużo. Wybrzeże, z pięknymi plażami, pojezierza z malowniczymi jeziorami wśród lasow i wzgórz, wyżyny, góry łagodne i szczyty tylko dla wytrawnych alpinistów. I miasta - zabytkowe, pięknie odrestaurowane, ze wspaniałymi muzeami, miasteczka - perełki, adbane, odkrywające swoją bogatą historię, wsie - sielskie, kultywujące nasz folklor. Przygotowaliśmy kilka tras wycieczek po Polsce, które ułatwią Państwu dotarcie do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Programy te mogą byæ - w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań - modyfikowane i uzupełniane. Również standard zakwaterowania dostosujemy do Państwa budżetu.
Biuro Turystyczne GDANKA TRAVEL

ul. Rzeczypospolitej 8

80-369 GdańskPolityka Prywatności

Pobierz dokument